industry-wallpaper

درباره ما

هلدینگ OGIPS در سال 1366، توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز کرد. امروز، OGIPS یکی از بزرگ‌ترین شرکتهای مشاوره , واردات , تهیه , توزیع , تضمین و خدمات پس از فروش در بخش خصوصی است؛ این شرکت مسلط بر بازار ابزار و ماشین آلات صنعتی ایران با بیش از 1500 مشتری در ورطه صنعت و صنایع معدنی بزرگ، متوسط و كوچك با 30 سال سابقه درخشان.

در سال 1388 OGIPS    با تاسیس ” شرکت بازرگانی اوج آرین پترو “ فعالیت خود را در امر واردات کالاهای تخصصی و فوق تخصصی  مورد نیاز صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی و نیرو گاه های حرارتی و همینطور انرژی های تجدید پذیر ( آب و با د )  آغاز کرد و امروز این شرکت افتخار دارد تا تامین قطعات مورد نیاز شرکت های معظمی مثل SIEMENS    و SIEMENS GAMSA  را در داخل ایران به عهده بگیرد .

در سال 1397 هلدینگ OGIPS  بر آن شد که فعالیت های بازرگانی داخلی و خارجی خود را به دو بخش مجزا تفکیک کند ، لذا با تاسیس  ” شرکت بازرگانی عمران گام ایساتیس پیروز “ به عنوان یکی دیگر از زیر شاخه های OGIPS  ، از سال 1398 فعالیت های بازرگانی داخلی  توسط شرکت عمران گام پیروز انجام میشود و شرکت اوج آرین پترو فعالیت های واردات و انجام پروژه های خارجی را به عهده دارد.

OGIPS با به‌کارگیری استانداردهای داخلی و جهانی و از طریق بکارگیری فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی 30 ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع صنعتی، سیستم‌های مدیریت منابع و اطلاعات ، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

سرمایه‌های انسانی

نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین و اصلی ترین سرمایه‌ هر سازمان است. آن‌چه OGIPS را در اوج نشانده،  استفاده از نیروی انسانی توانمند و متخصصی است که بر پایه‌ نیازهای بازار صنعت و ابزار ، در محیطی دانش‌محور و دوستانه و به روز ، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات صنعتی به مشتریان هستند.

تلاش ما بر آن بوده است که بر پایه‌ آموزش دادن و آموزش گرفتن مستمر، محیطی پویا به‌وجود آوریم. برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه مدت در مرکز OGIPS بر اساس شناخت نیازهای فعلی و آتی بازار صنعت ایران ، و بسترسازی برای پیشرفت آتی همه جانبه و همچنین ایجاد رقابت سالم با همکاران بر پایه‌ مسیر شغلی و مسیر موفقیت، همچنین اخذ گواهینامه‌های تخصصی در حوزه‌ فعالیت آنان، از جمله برنامه‌های محوری ما در حوزه آموزش است.

ما کوشیده‌ایم برای کاری دشوار، محیطی دلپذیر، دوستانه و آرام فراهم آوریم. برنامه‌ریزی جدی برای ارائه خدمات بهتر در حوزه‌ صنعت و نیازهای صنعتی ، تدارک سفرهای ‌جمعی و برنامه‌های ورزشی، همه در راستای همین هدف است.

اجتماعی

OGIPS شرکتی بزرگ و تأثیرگذار در فضای تامین نیازهای صنعتی ایران است. باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم. از این رو ما، اعضای خانواده OGIPS ، همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم.

OGIPS شرکتی بزرگ و تأثیرگذار در فضای صنعت و تامین نیازهای صنعتی ست. باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم.

از این رو ما، اعضای خانواده OGIPS ، همواره تلاش می‌کنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر در حوزه‌هایی مانند آموزش، توانمندسازی اجتماعی، فعالیت‌های داوطلبانه گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم.

مسئولیت‌های اجتماعی که به آن پایبندیم:

 همکاری با فارغ‌التحصیلان دانشگاه

می‌خواهیم نقشی کوچک در مسیر ساختن فردای سرزمین‌مان داشته باشیم و برای جوانان با استعداد ایرانی فضایی ترسیم کنیم که باور کنند می‌توانند در کشور خود بمانند، خلاقیت‌های خود را پرورش دهند و تأثیرگذار باشند. با این هدف،به عنوان حامی به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی کمک می‌کنیم تا با معرفی راهی که طی کرده‌ایم و مسیری که در پیش داریم به جوانان مستعد ایران بگوییم که می‌توانند متفاوت باشند، در جایی متفاوت رشد کنند و آفریننده باشند.

تشویق مشارکت و فعالیت‌های داوطلبانه کارکنان

معتقدیم مشارکت اعضای سازمان در فعالیت‌های داوطلبانه و انسان‌دوستانه علاوه بر تأثیرگذاری مثبت در جامعه، فضای کاری معنادارتر و انسانی‌تری می‌آفریند و تجربه‌ها و مهارت‌های اجتماعی ما را نیز توسعه می‌بخشد. تشکیل گروه رنگین‌کمان در OGIPS برای مشارکت در فعالیت‌های داوطلبانه گامی در همین راستاست.

تلاش در توانمند‌سازی نیرو های داوطلب

باور داریم رشد سازمان‌های مردم‌نهاد از نیازهای توسعه‌ی هر کشور است و تلاش کرده‌ایم که در حد توان خود با ارائه‌ی رایگان برخی از توانمندی و قابلیت هایمان به نیرو های داوطلب و آموزش کاربران، یاریگر آن‌ها در راه ثمربخششان باشیم.

ارزش‌ها

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما OGIPS‌، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و موثر که سعی داریم آن‌ها را با همکاران و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام طول ارتباطات متقابل‌ است.

وفای به تعهدات

به تعهدات خود در برابر مشتریان، و همکاران و وفادار خواهیم بود و سعی در جلب صادقانه اعتماد آن‌ها  را ‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه مشتریان خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

ممتاز بودن

می‌خواهیم یکه تاز باشیم. ویژگی شاخص OGIPS ، تمایل فراوان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت و بهبود ارتباطات با مشتریان داِیمی و ارتباط گرفتن با مشتریان جدید است .

شفافیت

OGIPS شرکتی  شفاف و مشتری مدار است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های سودبرنده در کسب‌و‌کار با ما حق نظارت به آن ‌را دارند، منتشر می‌کنیم.

مسئولیت‌پذیری

هدف ما ایجاد فضایی ست که در آن افراد با اعتماد به نفس، کوشا و مثبت گرا، منتقد، صریح و صادق حضور داشته باشند و هرکس وظایف درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به نحو احسن انجام دهد.

ارزش‌آفرینی

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و تلاش برای پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان ما به کارخانجات و کارگاه ها و شرکت هایی با بازدهی بالا تری تبدیل شوند. نحوه کار ما ایجاد روابط بلندمدت بوسیله تضمین های معتبر و مستمر به مشتریان و به وجود آوردن یک بازی برد برد برای آنان است