Shipping

دستگاه فرستنده-گیرنده نوری WEIDMüLLER

دسترس‌پذیری: در انبار
برند: WEIDMüLLER
  • Network: Ethernet

  • Other characteristics: single-mode, multimode

  • Type: optical, SFP

دستگاه فرستنده-گیرنده نوری WEIDMüLLER

برند: WEIDMüLLER
  • Network: Ethernet

  • Other characteristics: single-mode, multimode

  • Type: optical, SFP

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه فرستنده-گیرنده نوری WEIDMüLLER”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 13 =

در حال بارگذاری ...